NOVINKY
  • Změny od 1.1.2023 Od 1.1.2023 již nemáme smlouvu na odbornost vnitřního lékařství/interny u těchto ...
  • ZRUŠENA SKLEROTIZACE Na naší ambulanci již sklerotizace neprovádíme. Zajistíme Vám kontakty a doporučení na ...
  • PREVENTIVNÍ VYŠETŘENÍ V rámci naší ambulance poskytujeme preventivní vyšetření, na které nevyžadujeme ...
  • VYŠETŘENÍ PROKRVENÍ MOZKU V příznivých termínech (do jednoho měsíce) lze u nás provádět vyšetření krčních ...
  • LYMFATICKÉ MASÁŽE Provádíme kompresní léčbu lymfatickými masážemi nebo též mízní drenáže pomocí ...
  • DÚLEŽITÉ UZORNĚNÍ Prosíme pacienty, kteří se nemohou z jakéhokoliv důvodu dostavit v daném termínu k ...
  • NOVÁ ORDINACE Ambulanci najdete v přízemí polikliniky MEDISPOL, kde jsou obě ordinace i stacionář ...
UDÁLOSTI
  • Dovolená na ambulanci: od: do:
  • Nepřítomnost MUDr. Faltýnkové, sestra přítomná 8-12h : od: do:

Novinky cévní a interní ambulance

Upozornění na změny od 1.1.2023

Od 1.1.2023 již nemáme smlouvu na odbornost vnitřního lékařství/interny u těchto pojišťoven: Vojenská ZP, ČPZP, OZP. Interní vyšetření lze pouze u ZPMV a RBP. Ordinace odbornosti angiologie/cévní zůstává v provozu beze změn.

ODSTRAŇOVÁNÍ VARIXŮ JIŽ NEPROVÁDÍME

Na naší ambulanci již sklerotizace neprovádíme. Zajistíme Vám kontakty a doporučení na spolupracující lékaře.

PREVENTIVNÍ VYŠETŘENÍ

V rámci naší ambulance poskytujeme preventivní vyšetření, na které nevyžadujeme doporučení od lékaře, které poskytujeme v relativně krátkých termínech a které jsou přímo hrazené pacientem (klientem).
Nabízíme jednak spektrum PROHLÍDEK, které jsme sestavili s tematickým zaměřením, také je možné si z vyšetření, které jsme schopni provádět na naší ambulanci vybrat dopředu nebo na základě vysvětlení a domluvy se sestrou nebo lékařem. Cenovou představu je možné si udělat na základě CENÍKU PROHLÍDEK A ZÁKROKŮ .

VYŠETŘENÍ PROKRVENÍ MOZKU (ULTRAZVUKEM LOGIQ P6)

V příznivých termínech (do jednoho měsíce) lze u nás provádět vyšetření krčních tepen, které zajišťují prokrvení mozku. Toto vyšetření se využívá ke stanovení pokročilosti aterosklerotického postižení tepen organismu a také k vyloučení významných změn na těchto tepnách, které představuje nejvýznamnější příčinu vzniku mozkové mrtvice.
Lze provést bez nutnosti doporučení od lékaře za přímou platbu, která činí 1300,-Kč nebo s doporučením Vašeho lékaře na úhradu pojišťovnou.

LYMFATICKÉ MASÁŽE

Provádíme kompresní léčbu lymfatickými masážemi nebo též mízní drenáže pomocí zařízení firmy BTL-6000 Lymphastim Topline, díky masáži v oblasti boků, stehen a hýždí působí také proti rozvoji celulitidy v těchto partiích - jedna 45 minutová aplikace masáže v ceně 100,- Kč.

DÚLEŽITÉ UZORNĚNÍ

Prosíme pacienty, kteří se nemohou z jakéhokoliv důvodu dostavit v daném termínu k vyšetření, aby nás o tom co nejdříve informovali - umožní vyšetření jiných pacientů v dřívějším termínu a tím jim pomohou. Pokud nás neinformujete a nedostavíte se, naplánovaný čas Vašeho vyšetření, který mohl někomu pomoci, je zbytečně ztracený. Děkujeme za pochopení.

UMÍSTĚNÍ ORDINACE V RÁMCI BUDOVY MEDISPOL

Ambulanci najdete v přízemí polikliniky MEDISPOL, kde jsou obě ordinace i stacionář umístěné společně se samostatnou čekárnou v prostorech vedle lékárny a internetové kavárny. Snadno se k nám dostanete bočním vchodem vedle vchodu do lékárny.