NOVINKY
  • ZRUŠENA SKLEROTIZACE Na naší ambulanci již sklerotizace neprovádíme. Zajistíme Vám kontakty a doporučení na ...
  • PREVENTIVNÍ VYŠETŘENÍ V rámci naší ambulance poskytujeme preventivní vyšetření, na které nevyžadujeme ...
  • VYŠETŘENÍ PROKRVENÍ MOZKU V příznivých termínech (do jednoho měsíce) lze u nás provádět vyšetření krčních ...
  • LYMFATICKÉ MASÁŽE Provádíme kompresní léčbu lymfatickými masážemi nebo též mízní drenáže pomocí ...
  • DÚLEŽITÉ UZORNĚNÍ Prosíme pacienty, kteří se nemohou z jakéhokoliv důvodu dostavit v daném termínu k ...
  • NOVÁ ORDINACE Ambulanci najdete v přízemí polikliniky MEDISPOL, kde jsou obě ordinace i stacionář ...
UDÁLOSTI
  • Z technických důvodů nutné objednávat k vyšetření pouze telefonicky, děkujeme za pochopení. od: do:

DUPLEXNÍ ULTRASONOGRAFIE

Vyšetření spojující možnosti ultrazvuku a dopplerovského vyšetření. Zhodnocení stavu cévního řečiště se zaměřením na kokrétní oblast cévního systému dle klinického vyšetření, případně dopplerovského vyšetření.

VYŠETŘENÍ TEPEN

Vyšetření tepen dolních, horních končetin, krční tepen, aorty, pánevních, břišních, ledvinných a očních tepen s vizualizací cév a okolních tkání, stanovením přítomnosti sklerotických nebo jiných patologických změn a konkretizace stupně zúžení cév a stupně zhoršení prokrvení – dle vyšetření lze stanovit možnosti obnovení prokrvení pomocí intervenčního řešení / balónkové plastiky s případným zavedení stentu /, chirurgického řešení / by-passy nebo endarterektomie tepen /, případně optimalizace konservativní léčby / antiagregační léčba, kontrola rizik aterosklerosy, vasodilatační léčba – případná aplikace vasodilatačních infusí na našem stacionáři /.

duplexni - ultrasonografie

VYŠETŘENÍ ŽIL

Vyšetření průchodnosti žil dolních, horních končetin, pánevních, břišních a krčních s vyloučením trombosy a jiné patologie. Vyšetření křečových žil s určením hlavních míst zodpovědných za jejich vznik a nárůst. Vyšetření správné funkce / suficience / žilního systému povrchového, hlubokého a spojek mezi těmito systémy. Následně doporučení léčby jak konservativní, tak případně chirurgické – s návrhem optimálního cévního chirurgického zákroku k odstranění křečových žil a zlepšení žilního odtoku z končetiny. Zhodnocení možnosti a vhodnosti estetického zákroku / sklerotizace křečových žil, flebektomie / s možností provedení sklerotizace včetně sklerotizace pěnou na naší ambulanci.

duplexni - ultrasonografie

VYŠETŘENÍ MĚKKÝCH TKÁNÍ

Vizualizace struktur na končetinách, v tříslech, na krku, hrudní a břišní stěně, okolí kloubů s určením případné patologické struktury a jejím popisem, případně návrhem dalších potřebných vyšetření a možností řešení.