NOVINKY
  • Omezení objednávek Z provozních důvodů jsme nuceni nyní omezit možnost objednání se k vyšetření přes ...
  • ZRUŠENA SKLEROTIZACE Na naší ambulanci již sklerotizace neprovádíme. Zajistíme Vám kontakty a doporučení na ...
  • PREVENTIVNÍ VYŠETŘENÍ V rámci naší ambulance poskytujeme preventivní vyšetření, na které nevyžadujeme ...
  • VYŠETŘENÍ PROKRVENÍ MOZKU V příznivých termínech (do jednoho měsíce) lze u nás provádět vyšetření krčních ...
  • LYMFATICKÉ MASÁŽE Provádíme kompresní léčbu lymfatickými masážemi nebo též mízní drenáže pomocí ...
  • DÚLEŽITÉ UZORNĚNÍ Prosíme pacienty, kteří se nemohou z jakéhokoliv důvodu dostavit v daném termínu k ...
  • NOVÁ ORDINACE Ambulanci najdete v přízemí polikliniky MEDISPOL, kde jsou obě ordinace i stacionář ...
PARTNEŘI

Novinky cévní a interní ambulance

Omezení objednávek přes www

Z provozních důvodů jsme nuceni nyní omezit možnost objednání se k vyšetření přes naše webové stránky. Budeme se snažit, tuto funkci brzy obnovit. Zároveň zatím není možné se domlouvat ani na preventivních prohlídkách. Děkujeme za pochopení.

ODSTRAŇOVÁNÍ VARIXŮ JIŽ NEPROVÁDÍME

Na naší ambulanci již sklerotizace neprovádíme. Zajistíme Vám kontakty a doporučení na spolupracující lékaře.

PREVENTIVNÍ VYŠETŘENÍ

V rámci naší ambulance poskytujeme preventivní vyšetření, na které nevyžadujeme doporučení od lékaře, které poskytujeme v relativně krátkých termínech a které jsou přímo hrazené pacientem (klientem).
Nabízíme jednak spektrum PROHLÍDEK, které jsme sestavili s tematickým zaměřením, také je možné si z vyšetření, které jsme schopni provádět na naší ambulanci vybrat dopředu nebo na základě vysvětlení a domluvy se sestrou nebo lékařem. Cenovou představu je možné si udělat na základě CENÍKU PROHLÍDEK A ZÁKROKŮ .

VYŠETŘENÍ PROKRVENÍ MOZKU (ULTRAZVUKEM LOGIQ P6)

V příznivých termínech (do jednoho měsíce) lze u nás provádět vyšetření krčních tepen, které zajišťují prokrvení mozku. Toto vyšetření se využívá ke stanovení pokročilosti aterosklerotického postižení tepen organismu a také k vyloučení významných změn na těchto tepnách, které představuje nejvýznamnější příčinu vzniku mozkové mrtvice.
Lze provést bez nutnosti doporučení od lékaře za přímou platbu, která činí 800,-Kč nebo s doporučením Vašeho lékaře na úhradu pojišťovnou.
Vyšetření provádějí naši kmenoví lékaři nebo zkušené lékařky z Radiodiagnostické kliniky Fakultní Nemocnice U svaté Anny Brno.

LYMFATICKÉ MASÁŽE

Provádíme kompresní léčbu lymfatickými masážemi nebo též mízní drenáže pomocí zařízení firmy PNEUVEN BEVUK, dále zařízením BTL-6000 Lymphastim Topline, díky masáži v oblasti boků, stehen a hýždí působí proti rozvoji celulitidy v těchto partiích - jedna hodinová aplikace masáže v ceně 200,- Kč. Za nejúčinnější je považována ruční lymfatická masáž, kterou u nás provádí zkušená fyzioterapeutka a za tuto hodinovou masáž účtujeme 500,- Kč.

DÚLEŽITÉ UZORNĚNÍ

Prosíme pacienty, kteří se nemohou z jakéhokoliv důvodu dostavit v daném termínu k vyšetření, aby nás o tom co nejdříve informovali - umožní vyšetření jiných pacientů v dřívějším termínu a tím jim pomohou. Pokud nás neinformujete a nedostavíte se, naplánovaný čas Vašeho vyšetření, který mohl někomu pomoci, je zbytečně ztracený. Děkujeme za pochopení.

UMÍSTĚNÍ ORDINACE V RÁMCI BUDOVY MEDISPOL

Ambulanci najdete v přízemí polikliniky MEDISPOL, kde jsou obě ordinace i stacionář umístěné společně se samostatnou čekárnou v prostorech vedle lékárny a internetové kavárny. Snadno se k nám dostanete bočním vchodem vedle vchodu do lékárny. Plánek přízemí budovy MEDISPOL.